Sıfırdan .NET Eğitimi

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır. “.NET Freamwork” ile ilgili makaleler paylaşarak bildiklerimi sizlere aktarmaya çalışıyorum. Her zaman bilgiyi paylaşmaktan mutluluk duymuşumdur. Yakından takip edenlerinde bildiği üzere daha önceleri gönüllü olarak bir çok platformda yazılım eğitimleri vermişimdir. En son olarak ise kuruculuğunu üstlendiğim CODING ISTANBUL projesi ile binlerce çocuğa gönüllü programlama eğitimi verdim. Şimdi ise yeni bir proje ile tekrar karşınızdayım.

12 yıllık “.NET Freamwork” tecrübemden yola çıkarak sizlere “Sıfırdan .NET Eğitimi (C#, SQL, ADO.NET, ASP.NET)” adlı yeni bir eğitim serisi hazırladım. UDEMY üzerinde sizler sunduğum bu eğitim serisinde sizlere Microsoft tarafından geliştirilen dünyanın en popüler program geliştirme modülü olan .NET Freamwork ile masaüstü uygulamalarından web uygulamalarına kadar birçok platformda yazılım geliştirebileceğiniz. Teknolojiyi tüm detayları ile anlatarak, her bir öğrencimin yazılım geliştirme uzmanı olma konusunda yol gösterici olmaya çalışacağım. Bu eğitim serisinde sizlere .NET Teknoloji ile birlikte yazılım geliştirme tekniklerini ve programatik düşünce tekniklerini altyapısını öğreneceğiz.

Nelere Öğreneceğiz

Bu eğitim, .NET Framework çatısı altında bulunan; C#, ADO .NET, MS-SQL, ASP .NET programlarını kapsamaktadır.

1) Visual Studio, Microsoft SQL Server gibi program geliştirme ve destek araçlarını tanımak.

2) Her yönüyle C# programlama dilini ve yazılım geliştirmenin temellerinin öğrenmek.

3) MS-SQL Server veritabanı sistemini tanımak ve T-SQL komutları ile programlama yapmak.

4) ADO .NET mimarisi ile program ve veritabanı arası ilişkiyi tanımlayıp dinamik uygulamalar geliştirmek.

5) C#, SQL ve ADO .NET mimarilerini kullanarak dinamik WINDOWS uygulamaları geliştirmek.

6) ASP .NET teknolojilerini ve yeniliklerini öğrenmek ve dinamik WEB projeleri geliştirmek.


Sıfırdan .NET Eğitimi (C#, SQL, ADO.NET, ASP.NET)

C# ile programlama temellerini öğrenmeyi ve uygulama geliştirmeyi, MS-SQL ile veritabanı programlama ve ADO .NET ile veriye erişim tekniklerini geliştirmeyi, ASP .NET mimarisini kullanarak dinamik web projeleri geliştirmeyi hedefleyen ve bu alanda yeni bir başlangıç noktası arayan tüm arkadaşları bekliyorum.

İndirimli Kupon Kodu: 89DC4A46598B4EF91C9C

https://www.udemy.com/course/sifirdan-net-egitimi-c-sql-adonet-aspnet/?couponCode=89DC4A46598B4EF91C9C