Coding 101 Kodlama Öğreniyorum

Değerli arkadaşlar, bildiğiniz üzere 4 yıldır İBB Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen Coding İstanbul projesini yönetiyorum. Coding İstanbul projesi ile bugüne kadar İstanbul genelinde 3000 öğrenciye programlama eğitimi vermiş bulunmaktayız. Amacımız Coding İstanbul projesi ile gelişen Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda Türkiye’mizin geleceğini oluşturacak çocuklarımıza teknolojik gelişmeleri doğru ve etkin kullanımı sağlamak, programlama alanında bir farkındalık uyandırmaktır.

Bu amaçla yola çıktığım projem deki bilgi ve deneyimlerimi kullanarak uzun zamandır bir kitap hazırlığı içerisindeydim. Çocuklarımıza daha da faydalı olabilmek ve bu amacı tüm Türkiye’deki çocuklarımıza yayabilmek için kitap çalışması üzerine oldukça yoğunlaştım. Nihayetinde verdiğim emeklerini sonucu almış bulunmaktayım. Hazırladığım “Coding 101 – Kodlama Öğreniyorum” kitabı Dörtrenk Yayınları üzerinden piyasaya sunulmuştur.

Türkiye’mizin geleceği açısından hayırlısı olması ümidiyle…

Kitabı Dörtrenk yayınları üzerinden veya benimle irtibata geçerseniz direk temin edebilirsiniz.

Kitap Fiyatı 50 TL Aynı gün tedarik edilir.

İletişim: alkanfatih87@gmail.com


Coding 101 Kodlama Öğreniyorum – E BOOK

Ayrıca kitabıma Goole Play Book üzerinden online olarak erişebilirsiniz.

  • Kitap Fiyatı: Yalnızca 35 TL

https://play.google.com/store/books/details/Fatih_Alkan_Scratch_ile_Kodlama_%C3%96%C4%9Freniyorum_CODING?id=ARYMEAAAQBAJ

Coding 101 Kodlama Öğreniyorum